ALMplast

ALMplast

Країна походження брендуУкраїна

ALMplast

Віконна система ALMplast завоювала на ринку металопластикових віконних конструкцій репутацію якісного і надійного профілю. Вже тільки одне це говорить багато про що, якщо враховувати, що сьогоднішній ринок насичений закордонною продукцією високої і не дуже високої якості. Ціни на дані профілі істота нижче цін на аналогічну імпортну продукцію, але - не на шкоду якості.
Замовник повинен знати, що профілі однакової якості можуть мати істотну різницю в ціні залежно від місця виготовлення. Наприклад, в Центральній Європі виробництво профілів здійснюється на дорогому високотехнологічному обладнанні, яке контролює якість і кількість вихідної сировини. Дороге обладнання - дорогі трудовитрати, дорога продукція, висока націнка за марку. Крім того, на вартості продукції позначаються витрати на доставку, митні витрати і т. Д.

Віконна система ALMplast виробляється на високотехнологічному австрійському обладнанні, але виграє на вартості трудовитрат, які в Україні дешевше. А найголовнішим виграшним моментом в цьому плані є територіальне розташування компанії, яка знаходиться, можна сказати, поряд з клієнтом.

Природно, аргументом на користь пластикового профілю ALMplast є не тільки його демократична ціна. Український клімат досить вологий, тому `победіть` тут можуть тільки віконні конструкції, стійкі практично до всіх видів зовнішніх впливів. Система пластикових профілів ALMplast призначена для виготовлення вікон і дверей для будь-яких приміщень і спеціально адаптована під українські умови експлуатації. Ці віконні системи не тільки відповідають українським вимогам по теплоізоляції, але і всім основним міжнародним стандартам.

Пластикові вікна по теплозбереженню експерти прирівнюють до дерев'яних. Не те, щоб пластик настільки `грел`, але сама технологія виготовлення ПВХ-профілів дозволяє домогтися цього рівняння. Наприклад, в профілях роблять більшу кількість повітряний камер, а прямі стінки профілів замінюють на зігзаобразние, щоб `запутать` тепловий потік.

Про товщину профілю ходять великі дебати. Але фахівці визнають, що нарощувати товщину немає ніякого сенсу, так його опір теплопередачі в зазвичай удвічі більше, ніж у склопакета. І якщо при великих Мораз вікно промерзне, то тільки по склопакету. У реальності профіль можна зробити хоч десятикамерним, але це буде дешевий трюк, розрахований на недосвідченого споживача. Трикамерний профіль, два контури ущільнення і двокамерний склопакет - оптимальний варіант, за яким ідуть усі основні європейські виробники.

Профіль ALMplast поєднує в собі функціональність і зручність першокласного пластику, абсолютну екологічність рецептури і досконалу геометрію. Трикамерна система відповідає найсуворішим стандартам тепло- і енергозбереження.

Високі експлуатаційні характеристики продукції компанії підтверджені Сертифікатом відповідності та гігієнічними висновками.

Завдяки своєму хімічному складу і високоефективним методам
виробництва, профіль ALMplast має властивості, які роблять його ідеально відповідним для сучасних віконних конструкцій. це:

* Формостійкість
* Висока ударна в'язкість
* Термостійкість в діапазоні експлуатаційних температур
* Стійкість до атмосферних впливів
* Екологічність
* Довговічність

До речі, замовнику не зайве знати, що якість сировини для профілів у всіх виробників світу практично однакове. Це біржовий товар, і всі виробники закуповують його тільки на чотирьох заводах світу. Так що підвищена вартість металопластикового профілю не може бути аргументована особливою якістю основної сировини.

Інша справа, що для того, щоб виготовити профіль високої якості, необхідно не тільки основну сировину, а й добавки, а їх вартість буває іноді вище вартості сировини. Але саме від цих компонентів залежить стійкість кольору, стійкість до агресивних атмосферних впливів, якість поверхні, зварюваність металопластикових вікон.

До відома споживачів: на добавках часто економлять виробники металопластикових конструкцій з Азії, випускаючи недорогу продукцію для південних країн, де клімат м'якше і норми теплозбереження відрізняються від українських. Проте, ця продукція на українському ринку присутній, складаючи конкуренцію української продукції в ціновому - але не в якісному! - Сегменті. Тому вихід один - уважніше дивитися в документи.

Для виробництва профілю компанія ALMplast використовує високоякісні добавки - стабілізатори, модифікатори, пігменти і т. Д. - Провідних європейських виробників, що забезпечує високу якість кінцевого продукту.

Заводська лабораторія ALMplast контролює процес виробництва на всіх етапах: здійснюється контроль якості сировини, що надходить, процесу змішування, перевірка точності розмірів профілю, його фізичних і хімічних властивостей. Всі етапи виробництва супроводжують висококваліфіковані фахівці, які отримали спеціальну підготовку в Австрії.

Продукція ALMplast дійсно відповідає всім вимогам, що пред'являються фахівцями і споживачами до сучасних профілів. Саме тому компанії, що працюють з цим профілем надає гарантію на свої вироби на 5 років.

Ми прийшли на ринок не тимчасово, а назавжди!

Де купити вікна

Балкон - Дизайн
Київ вул. Малишка, 3
Україна Пласт
Київ вул. Мельникова, 46
Івать
Київ ул.Никольско слободская 2б
Wintown
Київ
ЕНЕРГО-ОКНА
Київ вул. Тороповського, 39
БЕЛБУД-Пласт
Київ Борщагівська 192
Веселі вiкна
Київ Київ
Еко Вікна Плюс
Київ Кулибина 5
Редвін Груп
Київ вул. Осиповського, 2а

Постачальники

KIAplast
Дніпро вул. Молодогвардійська, 6, корп. 28, прим. 116
Оновлення: 25.02.2008
Зареєстровано: 21.02.2008
Ідентифікатор: 8453
Відгуки про компанію
vikna.uavikna.ua